Parti Çubukları - Sarı (314)

Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

Düğün, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda Partileri için 15 adet parti çubuğudur. Büyük ve küçük olmak üzere iki çeşittir. Ürünün boyutunu yukardan seçebilirsiniz. Neşeli anlarınızı sevdiklerinizle güzel bir fotoğraf karesinde sıradışı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Düğün, Nişan, Kına, Bekarlığa Veda Partileri için 15 adet parti çubuğudur. Büyük ve küçük olmak üzere iki çeşittir. Ürünün boyutunu yukardan seçebilirsiniz.

Neşeli anlarınızı sevdiklerinizle güzel bir fotoğraf karesinde sıradışı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Malzeme Cinsi: 300 gr. kuşe kağıt 1. sınıf baskı, tahta çubuklar

 

Ebat:

Küçük Boy: 1 tanesi 10x14 cm'e sığdırılmaktadır.(Yaklaşık a6 boyutu)

Büyük Boy: 1 tanesi 21x29 cm'e sığdırılmaktadır. (A4 boyutu)

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz. Ürün üzerindeki yazılar istediğiniz gibi değiştirilebilir, eklemeler yapılabilir. Ürününüzün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır. Ödemenizin ardından en geç 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilir.Aciliyet gerektiren durumlarda yardımcı olunur daha erken kargoya verilebilir.  Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir, faturası ile tarafınıza teslim edilir.