Mantarlı Şişe - İncili, Mor (183)

Fiyat : ₺3,50(KDV Dahil)

Düğün, nişan, kına, bekarlığa veda partilerinde konuklarınıza vereceğiniz çok şık bir hatıra hediye.İsterseniz boş isterseniz lavantalı olarak ta satın alabilirsiniz. Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz. 100 adet ve üzeri satın almalarda indirimli fiyatı 3 tl'dir. Ödeme sayfasında Hediye Çeki Kullan butonuna tıklayarak indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

 

Düğün, nişan, kına, bekarlığa veda partilerinde konuklarınıza vereceğiniz çok şık bir hatıra hediye.İsterseniz boş isterseniz lavantalı olarak ta satın alabilirsiniz. Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz.

  

Lavantalı 100 adet ve üzeri alış verişlerinizde %15 indirimlidir. Ödeme sayfasında Hediye Çeki Kullan butonuna tıklayarak  7E8953408F kodunu girerek indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

 

Ebat: 3 cm çapında 6.5 cm uzunluğunda

 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız, eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz. Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 10-15 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.