Kavanoz- Prens Taç (196)

Fiyat : ₺4,25(KDV Dahil)

Dünyaya gelen miniğinizin hatırasına konuklarınıza vereceğiniz çok şık bir hatıra hediye.İsterseniz bonibon şekerli, lavantalı, isterseniz badem şekerli olarak ta satın alabilirsiniz. Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz.

 

Dünyaya gelen miniğinizin hatırasına konuklarınıza vereceğiniz çok şık bir hatıra hediye.İsterseniz bonibon şekerli, isterseniz badem şekerli olarak ta satın alabilirsiniz. Adet sayısını ve içeriğini yukardan seçebilirsiniz.

 

Ebat: 4 cm çapında 4 cm uzunluğunda


 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız, eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz.Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 5-7 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.