Kavanoz Deniz Teması (486)

Fiyat : ₺3,50(KDV Dahil)

Düğün, nişan, kına, söz, bekarlığa veda partilerinde konuklarınıza vereceğiniz çok şık deniz temalı bir hatıra hediye. Adet sayısını yukarıdan seçebilirsiniz. İçeriğinde deniz kumu, deniz kabukları, deniz yıldızı bulunmaktadır. 

Düğün, nişan, kına, söz, bekarlığa veda partilerinde konuklarınıza vereceğiniz çok şık deniz temalı bir hatıra hediye. Adet sayısını yukarıdan seçebilirsiniz. İçeriğinde orijinal deniz kumu, deniz kabukları, deniz yıldızı bulunmaktadır.

 

Ebat: 4 cm çapında 4 cm uzunluğunda


 

Siparişiniz ardından sizinle iletişim kurularak üstünde yer almasını istediğiniz kişisel yazınız eklenecektir. Bu yüzden siparişiniz esnasında size kolay ulaşabileceğimiz telefon ve email bilgilerinizi girmelisiniz. Ödemenizin ardından, ürünün tasarım, baskı sürecinde sizle iletişim kurulur, onay alınır.Siparişinizin hazırlanıp kargolanma süreci 7-10 gün arasında değişir. Siparişinizin yetişmesi gereken acil durumlar için bizi arayarak yoğunluk durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kargoda zarar görmemesi güvenle taşınması için sağlam paketlenir.