Sık Sorulan Sorular


1-    NeseliTasarimların farkı nedir neden sizi seçmeliyim ?

Neşeli Tasarımlar ekibi sipariş verdiğiniz andan itibaren sizinle birebir iletişim kurar ve isteğiniz doğrultusunda ürünleri hazırlar. Ödemeyi alana kadar değil kargo sağlam bir şekilde size ulaşana kadar destek süreci devam eder.

Siparişinizin hazırlık sürecinde  kullanılan tüm ürünler  ve baskı yüksek kalitededir. Müşteri memnuniyetini önemser.

Neşeli Tasarımlar ürünleri kargoda zarar görmeyecek şekilde güvenli ve sağlam paketlenir. Siparişiniz kargoda zarar görmez, eğer ürününüz kargoda zarar görürse yenisi ile değiştirilir yada para iadesi yapılır.

Siparişiniz ardından en kısa sürede ürünleriniz hazırlanır; adet ve siparişe göre 1-5 gün içerisinde size ulaşır.

Sitemizdeki tüm bilgiler 128 bit RapidSSL sertifikası ile şifrelenmektedir. Kredi kartınızla veya bankamatik kartınızla güvenle alış veriş yapabilirsiniz. 


2-    Adıma fatura kesilecek mi ?

Siparişiniz ardından adınıza fatura düzenlenir, kargonuz ile birlikte teslim edilir. Tüketici haklarınızın çiğnendiği düşündüğünüz bir durumda adınıza düzenlenen bu fatura ile haklarınızı arayabilirsiniz.


3-    Ürünlerinizde hangi malzemeleri kullanıyorsunuz ?
Ürünlerimizde kullanılan malzemeler açıklama kısmında ayrıntılarıyla belirtmiştir. Hepsi  1. kalite malzemelerdir.


4-    Ürün fiyat politikanız nedir?

Ürün fiyat politikamız kaliteyi düşürmeden düşük kar marjı ile daha fazla müşteriye ulaşmak üzerine kuruludur. Neşeli Tasarımlar kurumlar ve gelir vergisi mükellefidir.

 

5-    Size nasıl ulaşabiliriz ?

cansudner@gmail.com    mail adreslerinden
0545 851 49 95 Whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda üyelik paneline giriş yapıp müşteri hizmetleri sekmesinden ve sitemizin sağ alt köşesindeki canlı destek sekmesinden ulaşabilirsiniz.

 

6-    İade politikanız nedir ?

Neşeli Tasarımlar'daki ürünler kişiye özel tasarımlardır. Siparişiniz ardından baskı aşamasına giren bir ürünün iptali yada değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer ürün baskı aşamasında değilse, iade talebiniz yerine getirilir, 7 gün içinde ürün bedeli size iade edilir. Ürünlerin arızalı, hatalı olması veya kargoda zarar görmesi durumunda ürünleriniz yenisiyle değiştirilir yada para iadesi yapılır. Hatalı ürünlerin kargo giderleri tarafımızdan karşılanacaktır.

Ürün sayfasında tüm ürünlerin fotoğrafları ayrıntılı teknik bilgileri bulunmaktadır.  Siparişiniz öncesinde ister canlı destek sekmesinden ister telefonla isterseniz maille bize ulaşabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ankara'da bulunan müşterilerimiz gelip ofisimizi ziyaret edebilir. Siparişiniz ardından sizi arar ürün hazırlama süreci ve ürününüzde yer alacak bilgileri sizden alırız. Baskı öncesi ürün görsellerini, tasarımı sizle paylaşır onayınızı alırız. Tüm bu süreçlere rağmen ürününüz hatalı size ulaşırsa, ürünü yenisiyle değiştirir yada para iadesi yaparız. 

Sipariş Süreci


7-    Sipariş sonrası ürün üzerinde istediğimiz değişiklikleri yapıyor musunuz?
Ürün üzerinde yapılabilecek değişiklikler sipariş sonrası sizinle iletişime geçilerek birlikte belirlenir. Siparişinize göre değişmekle birlikte metin, fotoğraf eklemeleri yapılabilir. Bu aşamada mail, whatsapp yada sizi telefonla arayarak iletişim kurarız. Parti çubuklarında istediğiniz metinler eklenebilir, çıkarılabilir. Baskı öncesi sizle iletişim kurulur onayınız ardından ürünleriniz hazırlanır. 

8-    Sipariş süreci nasıl işliyor ?

Siparişinizi kredi kartı, bankamatik kartı,havale ile ödeyebilirsiniz. Ardından aynı gün sizinle iletişim kurulur, gerekli bilgiler metinler, fotoğraflar alınır. Siparişinizin hazırlık süreci başlar. Tarafınıza mail yada whatsapp yolu ile baskı öncesi- üretim öncesi tasarımlar-ürün örnek görselleri yollanır, değişiklik talepleriniz yerine getirilir. Onayınız ardından ürününüz hazırlanır, kargoya teslim edilmeden önce son görseller paylaşılır. Sağlam ve kargoda zarar görmeyecek bir şekilde paketlenen ürününüz kargoya verilir. Mesafeye göre değişmekle birlikte 10-15  gün içinde ürünleriniz size ulaşır. Ürününüzün her aşaması ile ilgili tarafınıza mail ve telefon ile bilgi verilir. Kargo takip numarası tarafınıza ulaştırılır. Kargonun size ulaşmasıyla birlikte de son kez iletişim kurulur. Güvenle alış verişiniz tamamlanır. 


9-    Ürünüm bana ne zaman ulaşacak?
Seçtiğiniz ürüne ve adedine göre değişmekle birlikte ürünlerimizin bir çoğunu ertesi gün kargoya veririz, baskı ve üretim aşaması zaman alınan ürünlerde bu süre 10 ile 15 iş gününü bulmaktadır.

 

10-    Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Havale için hesap bilgilerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

11-    Siparişimi nasıl iptal edebilirim ?

Neşeli Tasarımlar'daki ürünler kişiye özel tasarımlardır. Siparişiniz ardından baskı aşamasına giren bir ürünün iptali yada değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer ürün baskı aşamasında değilse , iade talebiniz yerine getirilir, 7 gün içinde ürün bedeli size iade edilir. Ürünlerin arızalı, hatalı olması veya kargoda zarar görmesi durumunda ürünleriniz yenisiyle değiştirilir yada para iadesi yapılır.Bunun için bize telefon mail ve müşteri panelinden ulaşabilirsiniz.


12-    Parti çubuklarının üstündeki yazıları değiştiriyor musunuz ?
Parti çubuklarının üzerindeki yazılar değiştirilebilir aranızdaki esprili sözler yazılabilir.

 

13-    Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

 Siparişinizin durumunu üyelik panelinden öğrenebilirsiniz her safhada mail veya telefon ile sizle iletişim kurulur.

  

14-    Sitenizde olmayan bir tasarım istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Özel tasarım talepleriniz için bizle iletişime geçebilirsiniz. 

 

15-    Telefonla sipariş alıyor musunuz ?

Evet,bizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz.Whatsapp 0545 851 49 95


Kargo


17-    Siparişimin kargo tutarı ne kadardır?

Özel kampanyalar haricinde kargo ücreti müşterilerimize aittir. Ürün sayısı, ebatına göre değişmek üzere kargo ücretleri 7 ile 25 TL arasında değişmektedir.

Yurtiçi kargo ile %50'ye varan indirimli anlaşmamız ile kargolarınız sigortalı ve faturası ile yollanmaktadır. Yurtiçi kargo Türkiye'nin heryerine mücbir sebepler hariç en geç 48 saatte kargo teslimat sözü vermektedir. Büyük şehir merkezlerine, İstanbula 24 saatte teslimat yapılmaktadır.

Kargo ücretleri:  Kargolarımızın %80'i 1-10 desi aralığındadır.

1-5 desi : 6.9 TL+KDV
6-10 desi : 8.05 TL+KDV
11-15 desi : 11.5 TL+KDV

16-20 desi : 14.95 TL+KDV

21-25 desi : 18.4 TL +KDV


18-    Siparişim kargo da zarar görür mü ?

Bugüne kadar hiçbir siparişimiz kargoda zarar görmemiştir. Kargoda size güvenle ulaşması için sağlam ve güvenli bir şekilde paketlenmektedir.


19-    Ürünüm kargo da zarar görürse ne olur ?

Siparişinizin size güvenle ulaşmasından sorumluyuz. Kargodan kaynaklanan bir hata dahi olsa kargoda zarar gören bir ürünü ya yenisiyle değiştirir yada para iadesi yaparız. Siparişinizi kargo görevlisi huzurunda açın eğer zarar görmüşse tutanak tutun ve fotoğrafını çekip bizimle iletişime geçin.

 

20-    Yurtdışına ürün yolluyor musunuz ?

Yurtdışına ürün yollamaktayız.

 

21-    Kapıda ödeme yapabilir miyim ?

Ürünlerimizin kişiye özel tasarımlar oldukları için kapıda ödeme imkanı bulunmamaktadır.

 

22-    Hangi kargo şirketi ile teslimat yapıyorsunuz ?

Yurtiçi  Kargo ile anlaşmalı %50 'ye varan indirimlerle  kargolarınızı yolluyoruz. İsterseniz başka bir kargo firması ile de ürünleriniz yollanabilir.

23-    Kargomu nasıl takip edebilirim ?
Kargonuzu 
Yurtiçi  Kargo'nun web sitesinden kargo takip kısmından tarafınıza ulaştırılan kargo takip numarası ile öğrenebilirsiniz. Bizi ararsanız sizin adınıza şube ile iletişime geçebilir sonrasında ürününüzün kargo durumu hakkında bilgi verebiliriz.

Üyelik İşlemleri


24-    Facebook ile bağlan nedir ?

Tek bir tık ile Facebook login kullanarak sitemize zahmetsizce üye olabilirsiniz. Facebook duvarınızda bir içerik paylaşılmaz.


25-    Üye olmadan alış veriş yapabilir miyim ?
.Üye olmadan da hızlı alış veriş sekmesi ile sipariş verebilirsiniz.

 

26- Üyeliğimi nasıl sonlandırırım ?

iletisim@neselitasarimlar.net adresine üye olduğunuz mail ile üyeliğinizin iptaline yönelik bir mail atmanız yeterlidir.