Teslimat ve Kargo Politikamız

Neşeli Tasarımlar tüm Türkiye'ye ve Yurtdışına ürün satışı gerçekleştirmektedir.  Ürünlerimizin size kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumluyuz, bu yüzden ürünlerimizin kargoda zarar görmemesi için özenle ve sağlam bir şekilde paketlemekteyiz.  Bugüne kadar ürünlerimizin hiçbiri kargoda zarar görmemiş ve %100 müşteri memnuniyeti görmüştür. Kargo firmasından/görevlisinden kaynaklanan sorunlarda dahi Neşeli Tasarımlar uzlaşma kültürü ile müşteri memnuniyetini önceleyerek çözüm üretmektedir.

Kargolarımız sigortalı yollanmaktadır, kargo teslimi esnasında ürünü kontrol ediniz, ürün ambalajında veya üründe herhangi bir hasar oluşmuş ise kargo yetkilisine lütfen zabıt tutturunuz ve firmamız ile iletişime geçiniz, bu durumda ürün tarafımızca değiştirilecektir. Siparişiniz  adet ve ürüne bağlı olmak üzere maksimum 3-7 iş günü içerisinde kargoya verilir.Siparişin hazırlık sürecinde, kargoya verilmesinde ve sonrasında daima sizlerle iletişim halinde olunur.

Özel kampanyalar haricinde kargo ücreti müşterilerimize aittir. Ürün sayısı, ebatına göre değişmek üzere kargo ücretleri 7 ile 25 TL arasında değişmektedir.

Yurtiçi kargo ile %50'ye varan indirili anlaşmamız ile kargolarınız sigortalı ve faturası ile yollanmaktadır. Yurtiçi kargo Türkiye'nin her yerine mücbir sebepler hariç en geç 48 saatte kargo teslimat sözü vermektedir. Büyük şehir merkezlerine, İstanbul'a 24 saatte teslimat yapılmaktadır.

Kargo ücretleri:  Kargolarımızın %80'i 1-10 desi aralığındadır.

1-5 desi : 6 TL+KDV
6-10 desi : 7 TL+KDV
11-15 desi : 10 TL+KDV

16-20 desi : 13 TL+KDV

21-25 desi : 16 TL +KDV